עדכונים, רבותיי

היי חברים,
לאחרונה אני מקבל הרבה פידבק חיובי מקוראים שמצאו את החומרים מעניינים, כאשר בכל הפניות מופיעה שאלה אחת קבועה: "היכן ניתן לקנות את הספר". אז ראשית, תודה. אני, טל וניר ממש לא לוקחים זאת כמובן מאליו ומאוד מעריכים את התגובות החיוביות; הן נותנות לנו הרבה סיפוק ואמונה בכך שהמאמצים הרבים שהשקענו היו שווים זאת. שנית, בזמן האחרון אנו עובדים חזק על עניין ההוצאה לאור של הספר, ובעיקר על שיוף והידוק חמשת הפרקים האחרונים (פרקים 9 עד 13). כשיהיו חדשות, אתם תהיו הראשונים לדעת על כך.

אגב, ואם אנחנו כבר בנושא, אשמח לשמוע איך הגעתם לאתר. האם דרך מנוע חיפוש? האם דרך הפרופיל שלי בבלוג של אורי ועודד? בכל אופן, אני שמח שהגעתם. נתראה בפוסטים הקרובים :)

3 תגובות
 1. כרמל אלוני
  כרמל אלוני אומר:

  אגב, ערן, מה עם פוסט ההמשך על בבילון. האם כדאי לפתוח שורט על המניה לאור הזינוק במחירה וכל מה שכתבת?

  הגב
  • ערן
   ערן אומר:

   היי כרמל,
   האמת היא שאין לי מושג. כל כוונתי בפוסט ההוא הייתה לומר שקשה מאוד לחזות את הכיוון שבבילון הולכת אליו, מכיוון שהיא כבר מזמן איננה חברת פיתוח, לפחות לא במהותה. בבילון היא כעת סוג של affiliate, מאוד מתוחכם ומאוד מצליח, אבל הענף הזה הוא אחד הרצחניים ביותר שאני מכיר ולכן קשה להעריך האם היא תצליח לשמור על מקומה. אין ספק שתוכנת התרגום עזרה לה מאוד להגיע למקום בו היא נמצאת כרגע, אבל משקיע פוטנציאלי צריך לשאול את עצמו האם זה צפוי להמשיך. מה דעתך?

   הגב
 2. ויקטור
  ויקטור אומר:

  אני הגעתי לכאן דרך הבלוג של אורי רונן. מאוד מעריך את שיתוף המידע. כרגע אני לומד לקראת תואר בכלכלה וניהול, וממש כיף לראות קצת יישום ןלא רק תיאוריה. תודה.

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.